top of page
Skaner 7SERIES
System skanowania modeli i wycisków.

Ten uniwersalny skaner do modeli i wycisków cechuje się niezwykłą wszechstronnością, szybkością i dokładnością oraz szerokim zakresem zastosowań w protetyce - od prostych koron i mostów po najbardziej skomplikowane prace implantologiczne.

Niespotykana wydajność

Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza preparacja, pełny model gipsowy lub dowolny wycisk, 7Series skutecznie wychwyci nawet najmniejsze detale na skanowanym elemencie. Skanuje preparacje, doskonale odwzorowując krawędzie i zapewniając najlepsze możliwe dopasowanie pracy finalnej.

Wydajność skanera 7Series jest wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia w dziedzinie cyfrowej protetyki z najnowocześniejszymi komponentami technologicznymi. Układ optyczny, składający się z lasera i dwóch ultraszybkich kamer pomiarowych, działający swobodnie w pięciu osiach zapewnia doskonały dostęp do trudno dostępnych miejsc na modelach i wyciskach. Komora skanowania jest wystarczająco duża(140x140x140mm), aby zeskanować nawet największe modele.

Szeroki zakres zastosowań

7Series jest przystosowany do odbierania cyfrowych wycisków od klinik stomatologicznych i do całkowicie cyfrowej pracy. System zawiera wszechstronny pakiet oprogramowania DWOS, umożliwiający technikowi dentystycznemu projektowanie koron i mostówprotez szkieletowych, belek i mostów z poziomu implantu i wielu innych uzupełnień. Elementy do produkcji można generować w otwartym systemie plików STL lub formatach partnerskich.

Najważniejsze cechy skanera 7Series
  • Precyzyjne skanowanie zarówno modeli, jak i wycisków;

  • Wbudowany komputer z procesorem 64-bit;

  • Wysoka produktywność dzięki możliwości jednoczesnego skanowania i projektowania;

  • Automatyczny tryb multi-die: do 30 elementów zeskanowanych i zaprojektowanych w ciągu 13 minut bez ingerencji użytkownika;

  • Łatwa komunikacja między klinikami i laboratoriami oraz możliwość outsourcingu dzięki DWOS Connect;

  • Certyfikacja Straumann (wtyczka CARES®), 3M ESPE (centra frezowania Lava ™) i Dentsply (ATLANTIS ™).

1_full_auto_scan_design30_2015-08-064
3_morphology_replication_for_anatomy_kit_2015-08-061
2_articulator_excursion_2015-08-06
2016-03-20_7Series_accessoires_original_800x550
4_SRBB_Waxup_2015-08-06
5_partial_framework_2015-08-06
bottom of page