Oferujemy szeroki wybór materiałów do frezowania i żywic, w tym wyrobów wiodących firm, takich jak Creations, NT-Trading oraz Aidite.
 

MATERIAŁY DLA PRACOWNI
 • Licowanie ceramiką

  Creation to wysokotopliwa ceramika na metal i materiały ceramiczne, posiadająca unikalne właściwości optyczne i fizyczne, która stale się rozwija w związku z rosnącymi wymaganiami estetycznymi

 • Podbariwanie ceramiki

  CreaColor to kompletny system barwników, który można wykorzystać do prostego i wydajnego indywidualizowania koloru na wszystkich powierzchniach i materiałach ceramicznych

 • Akcesoria dla ceramistów

  Akcersoria, które uczynią Twoją pracę jeszcze prostszą i bardziej wyjątkową, a Twoje uzupełnienia będą dzięki temu jeszcze lepsze.

 • Doskonałe kolory, naturalna gra światła i wysoka jakość. Creation VC to pierwszy utwardzalny światłem system kompozytowy od Creation Willi Geller.

  Kompozyty
 • Prefabrykowane zęby są idealną symbiozą naturalnego wyglądu, funkcjonalności i doskonałej estetyki. Dzięki minimalnym zmianom kształtu oraz przy użyciu różnych fasonów technik dentystyczny może dokładnie wykonać każdą pracę.

  Zęby do protez

AIDITE MULTILAYER PRO 3D
krążek cyrkonowy

Cyrkon Aidite 3D pro zapewnia naturalny gradient koloru, odpowiednią przezierność i wytrzymałość. Krążki Aidite dokonują dzięki temu rewolucji w materiałach dentystycznych. 
Uchwyty do premilii

Uniwersalny uchwyt do dziesiątek maszyn wielu producentów czołowych marek na świecie

Narzędzia protetyczne

Zestaw narzędzi oferujący 11 końcówek grzechotki służących do odkręcania śrub z prac implantologicznych

LUXDENT S.C. CENTRUM FREZOWANIA
Grzegorz Jakubiec, Jolanta Jakubiec

NIP: 642-291-37-14

REGON: 240185893

© 2017 by Michał Pośpiech