top of page
SKANERY I SYSTEMY CAD/CAM

Dental Wings oferuje trzy różne skanery spełniające indywidualne potrzeby małych, średnich i dużych laboratoriów oraz klinik stomatologicznych. Wszystkie systemy dokładnie przenoszą modele i wyciski w świat cyfrowych uzupełnień i są w pełni zintegrowane z oprogramowaniem DWOS.

SKANER DO MODELI I WYCISKÓW

Najważniejsze cechy systemu 7Series:

 • Precyzyjne skanowanie zarówno modeli, jak i wycisków;

 • Wbudowany komputer z procesorem 64-bit;

 • Wysoka produktywność dzięki możliwości jednoczesnego skanowania i projektowania;

 • Automatyczny tryb multi-die: do 30 elementów zeskanowanych i zaprojektowanych w ciągu 13 minut bez ingerencji użytkownika;

 • Łatwa komunikacja między klinikami i laboratoriami, możliwość outsourcingu dzięki DWOS Connect;

 • Certyfikowany przez Straumann (plug-in CARES®), 3M ESPE (centra frezowania Lava ™) i Dentsply (ATLANTIS™).

SKANER 7SERIES

Ten uniwersalny skaner do modeli i wycisków cechuje się niezwykłą wszechstronnością skanowania, szybkością i dokładnością oraz szerokim zakresem możliwości w projektowaniu uzupełnień.

7SERIES
Niespotykana wydajność

Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza preparacja, pełny model gipsowy, czy dowolny wycisk, 7Series skutecznie wychwyci nawet najmniejsze detale na skanowanym elemencie. Skanuje preparacje o doskonałym odwzorowaniu krawędzi, zapewniając najlepsze możliwe dopasowanie pracy finalnej.

Wydajność skanera 7Series jest wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia w dziedzinie cyfrowej protetyki z najnowocześniejszymi komponentami technologicznymi. Układ optyczny, składający się z lasera i dwóch ultraszybkich kamer pomiarowych, działający swobodnie w pięciu osiach zapewnia doskonały dostęp do trudno dostępnych miejsc na modelach i wyciskach. Komora skanowania jest wystarczająco duża(140x140x140mm), aby zeskanować nawet największe modele.

Szeroki zakres zastosowań

7Series jest przystosowany do odbierania cyfrowych wycisków od klinik stomatologicznych i do całkowicie cyfrowej pracy. System zawiera wszechstronny pakiet oprogramowania DWOS, umożliwiający technikowi dentystycznemu projektowanie koron i mostówprotez szkieletowych, belek i mostów z poziomu implantu i wielu innych uzupełnień. Elementy do produkcji można generować w otwartym systemie plików STL lub formatach partnerskich.

 

SKANER DO MODELI
SKANER 3SERIES

Kompaktowy skaner 3D posiada wbudowany wydajny komputer i oferowany jest w elastycznej konfiguracji modułów CAD. Zaprojektowany, aby rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami laboratorium, jest przystępnym rozwiązaniem, którego możliwości można rozwinąć w dowolnym momencie, zaopatrując go w dodatkowe moduły.

Najważniejsze cechy systemu 3Series:

 • Precyzyjne skanowanie modeli (w tym wax-up'ów);

 • Wbudowany komputer z procesorem 64-bit;

 • Wysoka wydajność dzięki możliwości jednoczesnego skanowania i projektowania;

 • Automatyczny tryb multi-die: do 12 elementów zeskanowanych i zaprojektowanych w 8 minut bez ingerencji użytkownika;

 • Wsparcie pracy na dwóch modelach roboczych;

 • Elastyczne możliwości projektowania: w razie potrzeby  możesz dodać kolejne moduły DWOS CAD;

 • Łatwa komunikacja między klinikami i laboratoriami oraz możliwość outsourcingu dzięki DWOS Connect.

3SERIES
Elastyczny i niedrogi system laboratoryjny

3Series to podstawowy skaner do modeli gipsowych dostarczany z aplikacją DWOS Korony i Mosty jako podstawowym modułem.

Zapewnia on maksymalną elastyczność laboratorium, które chce stosować technologię CAD/CAM we własnym zakresie, przy jednoczesnym utrzymaniu zminimalizowanych kosztów. Wraz z rozwojem firmy i rosnącymi wymaganiami, można zainstalować dodatkowe moduły do projektowania.

Optymalna technologia skanowania
 

Skaner 3Series to niewielkie urządzenie do użytku laboratoryjnego, z najnowocześniejszą technologią, opartą na 64-bitowym procesorze i szybkiej kamerze pomiarowej, która szybko wytwarza wysokiej jakości skany modeli i wax-up'ów objętości do 90x90x90mm

 

bottom of page