Creation Willi Geller

Długotrwała estetyka uzupełnień? Dzięki Creation nie jest to kwestia przypadku, ale rzeczywistość. Długotrwała stabilność i doskonałe właściwości wizualne ceramiki Creation są wyjątkowe.

 • Doskonałe kolory, naturalna gra światła i wysoka jakość. Creation VC to pierwszy utwardzalny światłem system kompozytowy od Creation Willi Geller.

  Kompozyty
 • Prefabrykowane zęby są idealną symbiozą naturalnego wyglądu, funkcjonalności i doskonałej estetyki. Dzięki minimalnym zmianom kształtu oraz przy użyciu różnych fasonów, technik dentystyczny może dokładnie wykonać każdą pracę.

  Zęby do protez
 • Creation to wysokotopliwa ceramika na metal i materiały ceramiczne, posiadająca unikalne właściwości optyczne i fizyczne, która stale się rozwija w związku z rosnącymi wymaganiami estetycznymi.

  Licowanie ceramiką
 • CreaColor to kompletny system barwników, który można wykorzystać do prostego i wydajnego indywidualizowania koloru na wszystkich powierzchniach i materiałach ceramicznych.

  Podbarwianie ceramiki
 • Akcersoria, które uczynią Twoją pracę jeszcze prostszą i bardziej wyjątkową, a Twoje uzupełnienia będą dzięki temu jeszcze lepsze.

  Akcesoria dla ceramistów

LUXDENT S.C. CENTRUM FREZOWANIA
Grzegorz Jakubiec, Jolanta Jakubiec

NIP: 642-291-37-14

REGON: 240185893

© 2017 by Michał Pośpiech