Założyciel rynku precyzyjnych drukarek 3D celujący jeszcze wyżej, oferujący dokładność, znakomitą jakość powierzchni i innowacyjne produkty, aby być najbardziej awangardowym producentem urządzeń do druku 3D na świecie.

Kluczowe cechy marki ASIGA

W roku 2011, Asiga uruchomiła pierwszą na świecie drukarkę 3D w technologii LED DLP, rozpoczynając tym samym rewolucję, która na zawsze zmieniła rynek.


Asiga wygrała nagrodę MJSA’s 2012 Thinking Ahead za najlepszą
spośród nowoczesnych technologii i zyskała międzynarodową rozpoznawalność dzięki innowacjom zawartym w urządzeniach Pico i Pro, które do dziś są czołowymi urządzeniami w tej dziedzinie.


Asiga projektuje i produkuje wszystkie produkty w głównej siedzibie w Sydney, w Australii. Wewnętrzne zespoły Asigi, zajmujące się mechaniką, elektroniką, oprogramowaniem i materiałami, zapewniają nieprzerwaną innowacyjność i ulepszanie naszych produktów.

 • Drukarka laboratoryjna 3D, która oferuje wyjątkową wydajność zachowując przy tym niewielkie rozmiary urządzenia.

  ASIGA MAX
 • MAX X.png

  Drukarka laboratoryjna 3D, która oferuje wyjątkową wydajność zachowując przy tym niewielkie rozmiary urządzenia.

  ASIGA MAX
 • PRO 4k.png

  Drukarka laboratoryjna 3D, która oferuje wyjątkową wydajność zachowując przy tym niewielkie rozmiary urządzenia.

  ASIGA MAX
GWARANCJA WSPARCIA
I JAKOŚCI

ASIGA oferuje darmowe i nielimitowane, dożywotnie wsparcie techniczne. Ponadto zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do aktualizacji software i firmware oraz serwis i wsparcie lokalnych dealerów, takich jak LUXDENT.

Korzystając z oferty urządzeń i materiałów polecanych przez firmę ASIGA gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wydruków 3D oraz niezwykłą precyzję, która jest wymagana w branży jubilerskiej, protetyce i implantologii.

 • Biała jak mleko, PlasWHITE jest twardą żywicą ABS/PP, idealną do prototypowych modeli. Biały polimer oparty o mieszankę ABS/PP o wysokiej rozdzielczości.

  PlasWHITE
 • Precyzyjna żywica ABS/PP do obudów, przyrządów, cyfrowej produkcji modeli. Matowy, szary polimer o wysokiej rozdzielczości.

  PlasGRAY
 • Dzięki doskonałej klarowności, PlasCLEAR może być stosowany przy produkcji elementów ekranów, modeli koncepcyjnych i innych zastosowań, w których wymagane są przeźroczyste materiały.

  PlasCLEAR
 • Dzięki tej samej wytrzymałości mechanicznej, co PlasGRAY i PlasWHITE, PlasPINK jest alternatywną opcją kolorystyczną do drukowania miniaturowych modeli, obudów itp. Matowy, różowy polimer o wysokiej rozdzielczości.

  PlasPINK
 • Jedyny materiał do drukarki 3D, który topi się jak wosk, a także nadaje się zarówno do zatapiania w masach fosforanowych i gipsie.

  SuperWAX
 • Najlepsza szczegółowość i szybkość drukowania. Nadaje się do odlewania biżuterii oraz elementów protetycznych. Doskonałe odwzorowanie detalu i dokładność po odlaniu.

  SuperCAST
 • Twórz szybko i tanio formy do wtryskowego wytwarzania elementów, aby przyspieszyć produkcję. Materiał odporny na wysoką temperaturę do wulkanizowanych form gumowych.

  FusionGRAY