top of page

Założyciel rynku precyzyjnych drukarek 3D celujący jeszcze wyżej, oferujący dokładność, znakomitą jakość powierzchni i innowacyjne produkty, aby być najbardziej awangardowym producentem urządzeń do druku 3D na świecie.

Kluczowe cechy marki ASIGA

W roku 2011, Asiga uruchomiła pierwszą na świecie drukarkę 3D w technologii LED DLP, rozpoczynając tym samym rewolucję, która na zawsze zmieniła rynek.


Asiga wygrała nagrodę MJSA’s 2012 Thinking Ahead za najlepszą
spośród nowoczesnych technologii i zyskała międzynarodową rozpoznawalność dzięki innowacjom zawartym w urządzeniach Pico i Pro, które do dziś są czołowymi urządzeniami w tej dziedzinie.


Asiga projektuje i produkuje wszystkie produkty w głównej siedzibie w Sydney, w Australii. Wewnętrzne zespoły Asigi, zajmujące się mechaniką, elektroniką, oprogramowaniem i materiałami, zapewniają nieprzerwaną innowacyjność i ulepszanie naszych produktów.

GWARANCJA WSPARCIA
I JAKOŚCI

ASIGA oferuje darmowe i nielimitowane, dożywotnie wsparcie techniczne. Ponadto zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do aktualizacji software i firmware oraz serwis i wsparcie lokalnych dealerów, takich jak LUXDENT.

Korzystając z oferty urządzeń i materiałów polecanych przez firmę ASIGA gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wydruków 3D oraz niezwykłą precyzję, która jest wymagana w branży jubilerskiej, protetyce i implantologii.

bottom of page