top of page
Szukaj

Warsaw Dental Medica Show


W dniach 6-8 września firma Luxdent uczestniczyła w Międzynarodowych Targach i Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show. Jest to zupełnie nowe wydarzenie łączące konwencję tradycyjnych targów branżowych z show z udziałem gwiazd polskiej estrady. Impreza skierowana głównie do lekarzy dentystów, higienistek, asystentek stomatologicznych i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, przyciągnęła wielu zainteresowanych.

Podczas targów na uczestników czekało ponad 170 stanowisk polskich i zagranicznych wystawców. Oprócz stoisk konkretnych marek były wyznaczone specjalne strefy – architektów, hobby, relaksu i luksusu. Na odwiedzających czekały również propozycje wystawców oferujących kompleksowe wyposażenie gabinetów, projekty stanowisk pracy oraz poszczególne usługi. Warsaw Dental Medica Show to również 90 wykładów i 35 sesji warsztatów z różnorodnej tematyki.

W programie części artystycznej odbyły się dwa wieczory pełne muzyki i dobrego humoru. Prócz występów Kabaretu Moralnego Niepokoju i Stefano Terrazzino wystąpiła gwiazda polskiej estrady – Edyta Górniak.

W imieniu całej firmy Luxdent dziękujemy za uczestnictwo w Warsaw Dental Medical Show. Zapraszamy do kontaktu i pozostajemy do Państwa dyspozycji!


70 wyświetleń

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page