top of page
Szukaj

Luxdent to nie tylko profesjonalny sprzęt!Zdarza się, że najwyższej jakości sprzęt, który niejednokrotnie przybywa do nas zza granicy, nie jest zaopatrzony w dodatkowe usługi serwisowe, nie wspominając już nawet o instalacji i niezbędnych szkoleniach. Wielokrotnie korzystamy tylko z niewielkiego procenta możliwości nowej maszyny albo płacimy horrendalne sumy za dodatkowe usługi instalacyjno-szkoleniowe. Często w takich sytuacjach odczuwamy gorycz i mamy poczucie niepotrzebnie wydanych pieniędzy. Na szczęście są prostsze rozwiązania!


Firma Luxdent oferuje nie tylko najwyższej jakości profesjonalny sprzęt uznanych na świecie marek (jedyny dystrybutor Dental Wings i Yenadent w Polsce), ale zapewnia również kompleksowe usługi związane z obsługą sprzedawanej maszyny. Dbamy o to, aby profesjonalna obsługa klienta rozpoczęła się już w momencie przedstawienia dogodnej oferty, przez bezpieczny transport oraz instalację sprzętu. Jednym z najważniejszych działów naszej firmy jest wysoce wyspecjalizowana jednostka zajmująca się kompleksową instalacją, szkoleniem w siedzibie klienta oraz świadcząca niezbędne usługi supportowe.


Naszą chlubą są cykliczne webinaria online, które umożliwiają poszerzanie fachowej wiedzy naszych klientów. Tematyka jest różnorodna, lecz łączy je jedno – techniczna wiedza przedstawiona w przystępny sposób. Warto zaznaczyć, że nie jest to jedynie wiedza teoretyczna, ale i praktyczna. Jedną z części każdego webinaru jest Q&A – słuchacze mają możliwość zadawania pytań, na które otrzymują wyczerpujące odpowiedzi.


Od tego miesiąca na naszej stronie można skorzystać z archiwalnych webinariów i technikaliów (uprzednio należy dołączyć do ZESPOŁU LUXDENT, a co za tym idzie zarejestrować się na stronie www.luxdent.pl). Dbamy o to, aby stale poszerzać naszą wiedzę i wiedzę naszych klientów, zapraszamy więc do rejestracji i korzystania z dostępnych materiałów, abyśmy mogli wspólnie pracować na Wasz sukces.


Na stronie firmy Luxdent znajdują się również filmy instruktażowe – oferujemy Wam możliwość zapoznania się ze sprzętem nie wychodząc z domu. W naszej bazie znajduje się kilkanaście materiałów - obsługa sknera wewnątrzustnego Dental Wings, działanie DWOS CAD i Vita Easyshade V. Z pewnością będziemy stale rozszerzać zakładkę z webinariami i szkoleniami, zachęcamy do śledzenia tego działu.


W razie pytań dotyczących oferty szkoleniowej pozostajemy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 32 425 1063 lub +48 668 837 543.

117 wyświetleń

Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page