top of page
Szukaj

DENTAMED 2018


DENTAMED – 17 Dolnośląskie Targi Stomatologiczne we Wrocławiu dobiegły końca. Dziękujemy za te dwa dni wspólnych spotkań i rozmów. Zaprezentowaliśmy Państwu nasz niezawodny sprzęt – skaner laboratoryjny 7 Series firmy Dental Wings, skaner wewnątrzustny DWIO oraz frezarkę Yenadent D10.


DENTAMED w liczbach: w wydarzeniu wzięło udział 136 wystawców z całego świata – Niemiec, Włoch i USA. Łącznie odbyło się kilkadziesiąt godzin eksperckiego programu naukowego, 13 szkoleń zorganizowanych przez wystawców. Zostało zaprezentowanych ponad 30 nowości produktowych, a przez dwa dni pojawiło się około 2500 gości. Każdego roku Targi DENTAMED skupiają tysiące osób zainteresowanych nowościami z zakresu stomatologii oraz coraz więcej wystawców!

Prócz nowości technologicznych na uczestników DENTAMED czekała również rozbudowana sekcja naukowa. Organizatorzy umożliwili zainteresowanym poszerzenie wiedzy w zakresie powiązania stomatologii z medycyną estetyczną. Poszerzony również został panel naukowy dla higienistek i asystentek.

Cieszymy się, że mogliśmy wraz z Państwem uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i do zobaczenia na kolejnej – 18 już edycji w przyszłym roku!

Kilka zdjęć z wydarzenia:


21 wyświetleń

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page