top of page
SKANER
WEWNĄTRZUSTNY

Umożliwia stomatologowi wykonywanie cyfrowych wycisków w naturalny i płynny sposób. Niezwykle mała końcówka skanująca, kontrola gestami i komendami głosowymi oraz łatwa i szybka sterylizacja czynią go atrakcyjną alternatywą dla klasycznego wycisku.

Handpiece_VV-removable sleeve.png
Bezkalkowa końcówka skanująca
Handpiece-angle.png
Postaw pacjenta
na pierwszym miejscu

Skaner wewnątrzustny Dental Wings został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów, poszukujących intuicyjnej technologii do rejestrowania cyfrowych wycisków.

 

Głównym założeniem, przyjętym przy tworzeniu tego urządzenia była pomoc w skupieniu się podczas skanowania na pacjencie, a nie na ekranie. Skaner wewnątrzustny Dental Wings oferuje:

 • Niesamowicie małą końcówkę, bardzo podobną pod względem wielkości, kształtu i ciężaru do prostnicy. Jej kształt pozwala lekarzom przyjąć naturalną pozycję w stosunku do pacjenta.
   

 • Wizualne i dźwiękowe sygnały - świecący pierścień i słyszalne sygnały wskazują, kiedy dane są skutecznie przechwytywane, pozwalając użytkownikowi skupić się na pacjencie, a nie na ekranie.
   

 • Łatwa sterylizacja lekkiej, całkowicie metalowej końcówki, która nie ma ruchomych części, skomplikowanego oświetlenia ani układu chłodzenia.
   

 • Technologia sterowania ruchem zapewnia sterylność i bezdotykową obsługę nawet w rękawiczkach.

Nowa, bezkalkowa końcówka skanująca Dental Wings wykorzystuje unikatową technologię Multiscan Imaging™, zapewniająca tą samą ergonomię, komfort pacjenta i wgląd do trudno dostępnych miejsc dzięki wyjątkowo małej i solidnej końcówce. Pięć miniaturowych kamer 3D w końcówce rączki bezpośrednio skanuje zęby i tkanki miękkie z wielu punktów jednocześnie, wychwytując nawet najtrudniejsze do zauważenia obszary, praktycznie bez wysiłku.

 

Najnowsza końcówka gwarantuje również skanowanie w kolorze, umożliwiając uzyskanie jeszcze bardziej precyzyjnych skanów.

Końcówka jest kompatybilna z pełnowymiarowym skanerem wewnątrzustnym Dental Wings w wersji cart, jak również jego nową, przenośną wersją. Wszystkie istniejące skanery mogą korzystać z nowej, bezpudrowej rękojeści po dokonaniu 
aktualizacji oprogramowania.

 

VirtuoVivo_cart_angle.png
Przenośny Skaner Wewnątrzustny

Oparty na tej samej innowacyjnej technologii, co pełnowymiarowy skaner wewnątrzustny Dental Wings. Przenośna jednostka ma tą samą wydajność, ale w mniejszej formie, dzięki czemu idealnie nadaje się do praktyk o ograniczonej przestrzeni lub gdy trzeba go często transportować.

Dla przenośnego skanera wewnątrzustnego dostępny jest otwarty eksport zleceń na korony i mosty, prace implantologiczne, protezy ruchome i archiwizację ortodontyczną.

Bezproblemowa łączność między klinikami i laboratoriami jest możliwa dzięki intuicyjnej platformie komunikacyjnej o nazwie DWOS Connect. Otwarty eksport formatu plików STL umożliwia dentystom natychmiastowy dostęp do skanów, gdy pacjent jest nadal w fotelu.

VirtuoVivo_Laptop-pod.png
Zalety przenośnego skanera wewnątrzustnego Dental Wings
 • Mobilność tego małego, lekkiego urządzenia jest idealna dla klientów z ograniczeniami przestrzennymi w ich klinice lub w przypadku, gdy chcą często przenosić swój skaner.
   

 • Niezwykle mała końcówka zapewnia komfort pacjenta i umożliwia dentystom przyjęcie naturalnej pozycji w stosunku do pacjenta podczas skanowania.
   

 • Technologia rozpoznawania gestów pozwala na bezdotykową obsługę systemu i zachowanie sterylności.
   

 • Narzędzia podglądu zapewniają czytelną ocenę warunków w czasie rzeczywistym, taką jak ilość miejsca w zgryzie i podcienie, co gwarantuje możliwie najlepiej wygenerowaną pracę w oprogramowaniu CAD.
   

 • Przechwycone dane są przesyłane bezprzewodowo do systemów laboratoryjnych, pozwalając na natychmiastowe projektowanie i produkcję protez.
   

 • Użytkownik może wybrać otwarty system plików STL lub DWOS Connect w celu optymalizacji współpracy z partnerami laboratoryjnymi.
   

 • Intuicyjny i usprawniony edytor planu leczenia pozwala szybko wysłać pełne zlecenie wraz ze skanami do pracowni za pośrednictwem platformy DWOS Connect.
   

 • Wizualne i dźwiękowe sygnały sprawiają, że dentysta koncentruje się na pacjencie, a nie na technologii.
   

 • Elastyczny i modyfikowalny cykl pracy zapewnia niezawodność i możliwość dostosowania skanera do własnych potrzeb.

bottom of page